Kennissen

De kennissen van het Bouw Advies Instituut delen hun expertise binnen het nauwe contact met de leden en partners van het Bouw Advies Instituut. Natuurlijk óók ‘vice versa’.

Kennissen werken vanuit hun eigen locatie samen met het Bouw Advies Instituut.
Het zijn allemaal professionals die werkzaam zijn in (zeer) diverse branches die allemaal hun steentje bijdragen aan het hoge kennisniveau binnen het BAI:

ABB www.abb.nl energie- en automatiseringstechnologie
Bezemer Advocatenkantoor www.bezemer-advocatenkantoor.nl bouw en contractrecht
Bureau R2O www.bureau-r2o.nl bouwmanagement
CBTI Beveiliging www.cbti.nl beveiliging
CombasiQ Marketing & Communicatie www.combasiq.com marketing & communicatie à la Carte
Complan www.com-plan.nl compleet in huisvesting
Elpar www.elpar.nl electrotechniek en parkeersystemen
EMU Instruments www.emu-instruments.com comfort-(ISO7730), milieu-, klimaat, akoestische metingen, meetinstrumenten en meettechnologie
Felix van der Putten Verf www.felixvanderputtenverf.nl groothandel in verf en aanverwante producten
FJ Swinkels www.fjswinkels.nl technisch adviesbureau voor installaties
FM Consultants www.fmconsultants.nl visie, strategie, vastgoedmanagement
General Safety www.generalsafety.nl samen werken aan veiligheid
Goorts en Coppens advocaten www.gca.nl advocaten en adviseurs voor ondernemers
Grasveld civiele techniek www.grasveldct.nl dienstverlening op civieltechnisch gebied
Isolatie.com www.isolatie.com na isolatie van vastgoed
Kingspan Unidek  www.kingspanunidek.com efficient bouwen en isoleren
Manders Totaal www.manderstotaal.eu schilder en vastgoedonderhoudsbedrijf
Martin Glas www.martinglas.nl leverancier glas
Mastermate Gemert www.mastermate.nl technische groothandel
MKplus www.mkplusadvies.nl advies voor scholen, erfgoed en asset management
Perfect Calculatie www.perfectbouwbegeleiding.nl  bouwkosten deskundige op elk niveau
Recht Direct www.rechtdirect.nl inperken en beheersen van ondernemersrisico’s
Regli Bouwmanagement www.reglibouw.nl bouwmanagement
Rootonde www.rootonde.nl coaching & training
Ruimtemeesters www.ruimtemeesters.nl detachering en advies
Subvention www.subvention.nl subsidie en projectmanagement
Techniek werkt beter www.techniekwerktbeter.nl uitzendbureau voor de techniek
Toss Design www.tossdesign.nl keukens apparatuur interieur
Univor www.univor.nl partner in brandwerende oplossingen
Van Kempen RO www.vankempenro.nl stedenbouwkundig adviesbureau
Vebo Support www.vebosupport.nl bouwkundig bureau, calculatie
Wiek BouwConsultance www.bouwconsultance.nl specialist in nieuwbouw, onderhoud, renovatie en VvE beheer

Ook interesse om als kennis van het Bouw Advies Instituut met ons samen te werken?

Neem dan gewoon even contact met ons op?